ORGANIZATOR:

PATRONAT:

Wojewoda Kujawsko-Pomorski

Wojewoda Kujawsko-Pomorski

Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiegoi

Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Listopad 2017
P W Ś C P S N
« Mar    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Nagrodzeni

Laureaci regionalnego etapu XVII edycji konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”
na najlepszy produkt żywnościowy oraz na najlepszą potrawę regionalną.

 

I. W kategorii produktów regionalnych pochodzenia zwierzęcego:

Podkategoria: produkty i przetwory mięsne

I nagroda:

Roman Olszewski

gmina Więcbork, powiat wąbrzeski

za kiełbasę słoikową domową z Suchorączka

 

Podkategoria: produkty mleczne

I nagroda:

Daniel Żurkowski

gmina Łabiszyn, powiat żniński

za Lody Cassate z Łabiszyna

 

I nagroda:

Gospodarstwo Rolne Ślesin sp. z o.o.

gmina Nakło nad Notecią, powiat nakielski

za ser Hrabiny 

 

Wyróżnienia w kategorii produkty zwierzęce:

Małgorzata Wesołowska

gmina Dobrcz, powiat bydgoski

za serek smażony Małgosi z Wudzynka

 

II. W kategorii produktów i przetworów pochodzenia roślinnego

Podkategoria: przetwory owocowe

I nagroda:

Małgorzata Górecka

gmina Cekcyn, powiat tucholski

za rajską konfiturę z Starego Sumnia

 

Podkategoria: wyroby cukiernicze

I nagroda:

Agata Minda

gmina Nakło nad Notecią, powiat nakielski

za babę muślinową (inaczej zwaną Sakramentka) z Olszewki

 

I nagroda: 

Renata Dzik

gmina Dobre, powiat radziejowski

za kujawskie ciasto marchewkowe z Bronisława

 

Wyróżnienia w kategorii produkty i przetwory pochodzenia roślinnego:

Stowarzyszenie „Kuchnia pałucka” Krzysztof Leśniewski

gmina Barcin, powiat żniński   

za wiśnie w occie z Dąbrówki Barcińskiej       

 

Marlena Czajkowska

gmina Cekcyn, powiat tucholski

za domową kapustę kiszoną z kminkiem z Zalesia 

 

Mirosława Falkowska

gmina Lipno, powiat Lipno   

za szare ciastka z Popowa  

 

III. W katagorii napoje regionane:

Podkategoria: napoje alkoholowe

 

I nagroda:

Mieczysława Rosentreter

gmina Gostycyn, powiat tucholski

za Złoty trunek – koniak z Gostycyna

 

Wyróżnienia w kategorii napoje regionalne:

Katarzyny Rymarz „Makowe lato” – Herbaty Ziołowe Ręcznie Robione

gmina Dobrcz, powiat bydgoski

za „Leśną nimfę” – herbatę naturalną z Sienna

 

Elżbieta Weyna

gmina Gostycyn, powiat tucholski

za „Skarb białego lata” Czeremchówkę z Gostycyna

 

Katarzyna Malesa

gmina Tłuchowo, powiat lipnowski

za sok z owocu czarnego bzu z prądem z Tłuchowa

 

IV. Inne produkty regionalne:

I nagroda:

Grażyna Jędrzejewska

gmina Tłuchowo, powiat lipnowski    

za serokaszowiec z dynią z Tłuchowa

 

Wyróżnienia:

Halina Koch

gmina Iwiec, powiat tucholski

za pierogi grzybowe z Borów z Ostrowa

 

Perła 2017

Marzena Przytarska

gmina Gostycyn, powiat tucholski

za piołunówkę tucholską „Piorunówka” z Przyrowy

 

Aurelia Komorowska-Toporek

gmina Dobrcz, powiat bydgoski

za śliwki korzenne Aurelii z Kusowa 

 

Teresa Tuszyńska

gmina Osięciny, powiat radziejowski

za ser biały z Pułkownikowa 

 

Iwona Lorenc

gmina Osięciny, powiat radziejowski

za kujawskie powidła śliwkowe z Pieńk Kościelskich

 

 

 

NAJLEPSZA POTRAWA REGIONALNA:

Fundatorem nagród na „Najlepszą potrawę regionalną” była Agencja Rynku Rolnego

 

I miejsce      

Gospodarstwo Agroturystyczne Katarzyna i Patrycja Przybylska   
Józefinka 31, 88-190 Barcin  
za pierogi z okrasą kaczą i cebulką oraz kaczkę faszerowaną          

 

II miejsce     

Siedlisko przy bukach 
Budy 18, 87-325 Bobrowo
za pasztet z gęsiną oraz królik w maślance z kaszą i karmelizowaną marchewką

 

III miejsce   

KGW w Okalewku
za zupę grzybową na kwasie z kapusty kiszonej z kluskami ziemniaczanymi oraz pierogi z kapustą i grzybami

 

Perła 2017
Gospodarstwo Agroturystyczne Katarzyna i Patrycja Przybylska

Józefinka 31, 88-190 Barcin 
za pierogi z okrasą kaczą i cebulką oraz kaczkę faszerowaną

 


14 maja odbyła się pierwsza edycja konkursu „Turniej Powiatów”. Spośród 19 powiatów naszego województwa zgłosiło się aż 15 – każdy reprezentowany przez drużynę składającą się z przedstawiciela Starostwa Powiatowego, doradcy terenowego Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego oraz przynajmniej dwóch członków innych instytucji aktywnie wspierających środowisko wiejskie (KGW, LGD i inne).

Emocji nie brakowało. Każda drużyna zmierzyła się bowiem z wieloma zadaniami, po to aby wyłonić ten jeden, najlepszy w 2017 roku zespół.

I tak oto:

I miejsce w „Turnieju Powiatów” i  tytuł najlepszego powiatu zdobył POWIAT BYDGOSKI reprezentowany przez Andrzeja Kubiaka, Ewelinę Lewandowską, Jadwigę Modrzejewską, Iwonę Zaborowską, Bogumiłę Ziomkowską i Bożenę Misiak.

II miejsce zajął POWIAT TUCHOLSKI reprezentowany przez Mariannę Weilandt, Annę Kulesza, Zenobię Majkę, Dorotę Pestkę, Monika Przytarską i Józefa Przytarskiego.

III miejsce zajął POWIAT WĄBRZESKI reprezentowany przez Bożenę Szpryniecką, Annę Sobieską, Annę Janowską, Annę Turbak, Urszulę Chmielewską i Barbarę Krukowską.

 

Przyznano również nagrody indywidualne za najlepszy wynik w danej konkurencji:

Stoisko Powiatowe: Elżbieta Przekwas – powiat radziejowski

Kulinarny produkt regionalny: Urszula Nowakowska – powiat radziejowski

Rękodzieło: Karina Wroniecka – powiat toruński

Ze zdrowiem na Ty: Iwona Zaborowska – powiat bydgoski

Najdłuższa obierka: Ewa Kupska – powiat żniński

Ubijanie piany: Jadwiga Modrzejewska – powiat bydgoski

Test smaku: Anna Sobieska – powiat wąbrzeski

Test wiedzy: Joanna Seklecka-Tarka – powiat włocławski

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za dział i zapraszamy na  kolejne zmagania!