ORGANIZATOR:

PATRONAT:

Wojewoda Kujawsko-Pomorski

Wojewoda Kujawsko-Pomorski

Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiegoi

Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Wrzesień 2017
P W Ś C P S N
« Mar    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Lista Wystawców

A
Nazwa Firmy Miejscowość
Adamczak Kamila KAAD FPHU Sępólno Krajeńskie
AGA Figury Gipsowe Nakło nad Notecią
ARIMR Nakło nad Notecią
ARR Bydgoszcz
AMAN Janusz Młynarczyk Sadki
AQUATICA  Wolbórz
Architektura Ogrodowa Wood Design Wilk Waldemar Chojnów
ARKADIA Wyrób Mebli Ogrodowych Białystok
ATRON Andrzej Tyra Toruń
B
Babcia Regina Puszcza Mariańska
Biegański Wiesław MONERO Nakło nad Notecią
Bieńkowscy Szkółka bylin i krzewów ozdobnych Koło
BIOALT Sp. zo.o. Białobrzegi
BIOEKO SYSTEM Feter Remigiusz Białe Błota
BIO-SEKWESTRACJA CO2 Sp. z o.o. Otrębusy
Bonkowski Robert Ogrodnictwo Więcbork
Browar EDI Edward Wilk Wschowa
Browar Koreb – PIWOMAR Łask
C
CAFE BIBA (RUBICON COFFEE) Włocławek
Cebulki Janusz Zalewski Toruń
Cebulkowy Raj Mariusz Derek Myślibórz
Cebulkowy Raj Mariusz Derek Myślibórz
Chabowska Ewa Dobrcz
Chrzanowski Marcin MAR-TRAK Prabuty
Ciepłuch Zbigniew Gospodarstwo Ogrodniczo-Rolne Stara Łubianka
Cierzan Stanisław Gospodarstwo Ogrodnicze Karsin
Cieślewicz Zbigniew Gospodarstwo Ogrodnicze Hodowla Bylin Łubianka Toruń
Cukiernictwo, Handel, Usługi Koronowo
Cukrzyńska Paulina KONAR Wyroby z drewna Warszawa
D
Derek Mariusz Cebulkowy Raj Myślibórz
Dębkowscy Wioletta i Szymon Gospodarstwo Ogrodniczo-Rolne Sędziejowice
Dobosz Andrzej Wtelno
DREWTOR Marcin Meyer Wyroby z drewna Małe Gacne
Drosik Paweł PABLO FPHU Aleksandrów Kujawski
Drzewiecki Tomasz Gospodarstwo Rolno Ogrodnicze Stolno
Dunajscy S.K. Gosopdarstwo Szkółkarskie Zblewo
E
EDI Browar Edward Wilk Wschowa
EKO CENTRUM Zakład Ochrony Środowiska Maria Stasiak Czempin
EKO-STRUŚ Ferma Strusi Afrykańskich Świecie
EL-DAR FHU Radzyń Chełmiński
EUROPLANT Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Sadki
Ewa Stachaczek Dąbrowa Biskupia
F
Federowicz Ewa Sierpc
Ferma Strusi Afrykańskich EKO-STRUS Świecie
Feter Remigiusz BIOEKO SYSTEM Białe Błota
Figury Gipsowe AGA Nakło nad Notecią
Filipowicz Elżbieta Handel Obwoźny Gorzów Wielkopolski
Fire 4 You Paulina Szliep Sępólno Krajeńskie
FORMEDIA s.c. Bydgoszcz
Fundacja Hodowców Polskiej Białej Gęsi Kruszwica
G
Galińska Lidia – Nalewki Gniewski Dwór Kwidzyn
Gała Krzysztof Szkółka drzewek owocowych, krzewów ozdobnych i róż Widawa
GAŁĄZKA Miszczuk Zbigniew Hajnówka
GARDEX P.P.H.U. Cielądz
Garnex Jan Kudrewicz Czarna Białostocka
Gawlińska Marta MARTA Włocławek
Gawrysiak Małgorzata MARGERETKA PH Przedecz
Gawrysiak Paweł PHU Przedecz
Gawrysiak Stanisław Gospodarstwo Ogrodnicze Przedecz
Gmina Szubin Szubin
Gniewski Dwór Nalewki – Galińska Lidia Kwidzyn
Golcz Szkółka Drzew i Krzewów Ostroróg
Gospodarstwo Agroturystyczne JÓZEFINKA Barcin
Gospodarstwo Rolne Ślesin Sp. z o.o. Ślesin
Grzegorek Marzena KACPER PPHU Nakło nad Notecią
Grzywacz Marek „MARK” Gorzów Wielkopolski
GUCIO Pasieka Pruszcz
Gulczyńscy A.L. Ogrodnictwo Sompolno
Gzella Andrzej HydroTermProjekt Toruń
H
Handel Obwoźny Filipowicz Elżbieta Gorzów Wielkopolski
Handel Obwoźny Wiącek Mirosława (Wasilewscy) Łabiszyn
Hermanowski Krzysztof Wojciechowice
HydroTermProjekt Gzella Andrzej Toruń
I
Iwicki Zbigniew Usługi Stolarskie STOLTOM Nakło nad Notecią
IZI Michał Izydorczyk Aleksandrów Kujawski
Izydorczyk Michał IZI Aleksandrów Kujawski
J
J. Falkowski, B. Siemionkowicz s.c. U Halinki Wyroby Tradycyjne z Podlasia  Białystok
Jarociński Jarosław Gospodarstwo szkółkarskie Wodzierady
Jastrzębowski Waldemar Gospodarstwo Rolno-Orodniczo-Szkółkarskie Stryków
Jędryka-Maciaszek Marcin SEZAM Wodzierady
JÓZEFINKA Gospodarstwo Agroturystyczne Barcin
K
KAAD FPHU Kamila Adamczak Sępólno Krajeńskie
KACPER PPHU Marzena Grzegorek Nakło nad Notecią
Kaczorowka Marzena KORABIaA Dobroń
Kalata Anna Wyroby Regionalne Ludźmierz
Karwacki Krzysztof Szkółka Drzew Owocowych i Ozdobnych Gniezno
Karwecki Arkadiusz Szubin
Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Bydgoszcz
KGW Chrząstowo Chrząstowo
KGW Kruszyn Sicienko
KGW Minikowo Minikowo
KGW w Bninie Sadki
Kiedrowicz Beata i Adam Gospodarstwo Rolno-Ogrodnicze Więcbork
Kirchner Barbara Gospodarstwo Rolne Sicienko
Klaster Spółdzielczy Spiżarnia Kujawsko-Pomorska Zławies Wielka
Kolk Wiesław Zakład Rymarski Żuromin
Kołb Jarosław Pasieka Trzy Sady Kakulin
KONAR Wyroby z drewna Cukrzyńska Paulina Warszawa
KORABIA Kaczorowska Marzena Dobroń
Koryciński Serwus Dawid Zacharski Łagów
Krakowiak Mariusz Lubartów
Krauze Arleta Gospodarstwo Ogrodniczo-Rolne Wyrzysk
Królczyk Bartłomiej Koszalin
KRUS Bydgoszcz
Kruś Jerzy LEKRUS F.H. Częstochowa
Kubiak Sylwia Gospodarstwo Ogrodnicze Konstantynów Łódzki
Kudrewicz Jan Garnex Czarna Białostocka
Kujawskie Centrum Ogrodnicze Ławicka Izabela Pakość
Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy Bydgoszcz
Kułakowski Michał Ogrodnictwo Bydgoszcz
Kurek Jerzy Rośliny Ozdobne Szamocin
Kuś Pasieka Pszczelarska Własna Nakło nad Notecią
KWIATOLEK Gospodarstwo  Ogrodnicze Przedecz
Kwiecińscy PPUH Żnin
L
LEKRUS F.H. Jerzy Kruś  Częstochowa
Leśny Ogród szkółka Roślin Ozdobnych Tuszyn
Lewandowska Beata Gospodarstwo rolne Grudziądz
LILY GARDEN Marcin Skołucki Kraków
Lody z Rolniczej Zagrody Jolanta Maciejewska Chełmża
Ł
Łapiński Piotr – Wiejska Chata Kleosin
Ławicka Izabela Kujawskie Centrum Ogrodnicze Pakość
Łubianka Hodowla Bylin  Cieślewicz Zbigniew Gospodarstwo Ogrodnicze Toruń
Łuczak Maria i Zdzisław Ogrodnictwo Białośliwie
M
Macedoński Piotr Gospodarstwo Rolne Węgorzyno
Maciejewska Jolanta Lody z Rolniczej Zagrody Chełmża
Madej Andrzej Gospodarstwo Rolne Grzmiąca
MAGDAN Maria Miłosz Gdańsk
Marciniak Wiesław Ogrodnictwo Kwiatowe Kłodawa
MARGARETKA PH Małgorzata Gawrysiak Przedecz
MARK Marek Grzywacz Gorzów Wielkopolski
Marlewski Robert Gospodarstwo Ogrodnicze Żnin
MARTA Gawlińska Marta Włocławek
MAR-TRAK Marcin Chrzanowski Prabuty
Masarnia Władysławowo Łabiszyn
Mazur Adam Metaloplastyka Rynarzewo
Mazur Tadeusz Indywidualne Gospodarstwo Ogrodnicze Trzeciewnica
Mendel Dariusz Szkółka Winorośli Kamionna
Metaloplastyka Adam Mazur Rynarzewo
Meyer Marcin Wyroby z drewna DREWTOR Małe Gacne
Michalak Robert Gospodarstwo Ogrodnicze Janikowo
Milewska Hanna PIEKARNIA Sońsk
Miłosz Maria MAGDAN Gdańsk
Miszczuk Zbigniew GAŁĄZKA Hajnówka
Mizak Ryszard Rękodzieło Artystyczne  Biłgoraj
Młynarczyk Janusz AMAN Sadki
MONERO Wiesław Biegański Sp.j. Nakło nad Notecią
MYŚLIWIEC Zakład Skupu i Przetwórstwa Trzody, Bydła i Dziczyzny Śliwice
N
Nadwiślańska Chata Sp. z o.o. Kraków
Nalewki Gniewski Dwór – Lidia Galińska Kwidzyn
Nowaccy A.A. Gospodarstwo Szkółkarskie Bobolice
Nowak Marek i Ewa Szkółka Drzew Owocowych, Krzewów i Roślin Ozdobnych Kostrzyn
O
Olejniczak Magdalena Szkółka Drzewek, Krzewów Owocowych i Ozdobnych Swarzędz
Orzepowski Bogdan Łódź
P
PABLO F.P.H.U. Paweł Drosik Aleksandrów Kujawski
Palarnia Kawy RADMAK – Roman Skonieczny Złotoria
Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Bydgoszczy Bydgoszcz
Papciareczka Wojnarowski Łukasz Bobowo
Partnerstwo dla Krajny i Pałuk Nakło nad Notecią
Pasek Anna Wyrób i sprzedaż artykułów pamiątkarskich i galanteryjnych Piekoszów
Pasieka GUCIO Pruszcz
Pasieka Spokojna 13 Wtelno
Pasieka Trzy Sady Jarosław Kołb Kakulin
Paszkot A.M. Gospodarstwo Rolno-Orodnicze Chełmno
Pawelec Waldemar Szkółka Drzew Owocowych i Róż Paczkowo
PIEKARNIA Milewska Hanna Sońsk
Piekarstwo-Cukiernictwo Ponitka Violeta i Feliks Łódź
Pietras Teresa Gospodarstwo Ogrodnicze Janowiec Wielkopolski
Piskorska Ewa Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Janikowo
PIWOMAR – Browar Koreb Łask
Polańska-Czaja Karolina SKALAR PHU Wilanowo
Poliwodzińska Maria Gospodarstwo Rolne Chełmno
Polski Związek Producentów Roślin Zbożowych Błonie
Ponitka Violeta i Feliks Piekarstwo – Cukiernictwo Łódź
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna Nakło nad Notecią
Pro Eco Solutions Ltd. Kąty Wrocławskie
Ptaki Polskie Goniądz
R
RADMAK- Roman Skonieczny Palarnia Kawy Złotoria
Ragus Andrzej STOLDEX PH Puszczykowo
RAMUNAS ZUKAUSKAS Vilnius
RAWICOM Sp. z o.o. Sp.k. Łabiszyn
RED FLAG Rolnictwo Dobrej Praktyki London
Redźko Dorota Dystrybucja Art. Przemysłowych, Wyrób Świec Woskowych Gdańsk
Regionalne Pieczywo Kurpiowskie – Tradycyjne Wędliny, Transport, Usługi Niedźwiedzki Roman Łyse
Replin Krystyna Gospodarstwo Ogrodnicze Sokołów Podlaski
Rękodzieło Artystyczne Mizak Ryszard Biłgoraj
ROLMIĘS s.j. PHUP M. Zdziarski, W. Zdziarski Łabiszyn
ROMEX ZPU Sp. z o.o. Bydgoszcz
ROZARIUM Szkółka drzew, krzewów, róż Inowrocław
RYBACKI FPH Bydgoszcz
S
Sakowski Stanisław Świat Wikliny Włocławek
Salon donatella efect Chełmno
SANET-PRO Stryczyński Adam Przeźmierowo
Sanocki Krzysztof Wola Duchowna
Sery Adamczyk – Barbara i Janusz Adamczyk Gruczno
SEZAM Marcin Jędryka-Maciaszek Wodzierady
Siadak Gospodarstwo Ogrodnicze Bydgoszcz
SKALAR PHU Karolina Polańska-Czaja Wilanowo
SKK Sp. z o.o. Warszawa
Skołucki Marcin LILY GARDEN Kraków
Skonieczny Roman- RADMAK- Palarnia Kawy Złotoria
SŁARO NAJPIĘKNIEJSZE RÓŻE Łódź
SnailsPol Group s.c. Grudziądz
Sobek D.S. Gospodarstwo Rolno Ogrodnicze Łobżenica
Specjały spod Strzechy Lubicz Dolny
Spiżarnia Kujawsko-Pomorska Klaster Sółdzielczy Zławies Wielka
Spokojna 13 Pasieka Wtelno
Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy Bydgoszcz
Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią Nakło nad Notecią
Stasiak Maria EKO CENTRUM Zakład Ochrony Środowiska Czempin
STOLDEX PH Andrzej Ragus Puszczykowo
STOLTOM- usługi stolarskie Iwicki Zbiniew Nakło nad Notecią
Stryczyński Adam SANET-PRO Przeźmierowo
Szarlej Tadeusz Bydgoszcz
Szczukowscy Iwona i Maciej Gospodarstwo rolno-Ogrodnicze Pruszcz
Szkółka Drzewek, Krzewów Owocowych i Ozdobnych Olejniczak Magdalena Swarzędz
Szkółka Pnączy Wędrowski Krzysztof Jabłowo
Szkółka Winorośli Mendel Dariusz Kamionna
Szliep Paulina Fire 4 You Sępólno Krajeńskie
Szotkiewicz Elżbieta Toruń
Szybski Dariusz Gospodarstwo Ogrodniczo-Rolne Lekowo
Szymańscy J.S. Gospodarstwo Ogrodniczo-Szkółkarskie Piotrków Kujawski
Szymańska Joanna TWÓJ OGRÓD P.P.H.U.  Inowrocław
Szymczyk Bogdan Piła
Ś
Świat Wikliny Stanisław Sakowski Włocławek
Świątkowski Eugeniusz – Wyroby z wikliny i brzozy Leszno
Świątkowski Eugeniusz – Wyroby z wikliny i brzozy Leszno
Świdurska Małgorzata Golub-Dobrzyń
T
TWÓJ OGRÓD P.P.H.U. Joanna Szymańska Inowrocław
Tyra Andrzej ARTON Toruń
U
U Halinki Wyroby Tradycyjne z Podlasia J. Falkowski, B. Siemionkowicz s.c. Białystok
Urbanek Wioletta Gospodarstwo Ogrodniczo-Kwiatowe Kopana/Tarczyn
Urząd Marszałkowski Województwa Kujawko-Pomorskiego Toruń
W
Walczak Danuta i Zenon Gospodarstwo Ogrodnicze Kostrzyn
Walczak Tadeusz Sklep Ogrodniczy Kłodawa
Weber Andrzej Gospodarstwo Ogrodnicze Grudziądz
Wędrowski Krzysztof Szkółka Pnączy Jabłowo
Wiącek Mirosława Handel Obwoźny (Wasilewscy) Łabiszyn
Wiejska Chata – Piotr Łapiński Kleosin
Wilk Edward Browar EDI Wschowa
Wilk Waldemar Wood Design Architektura Ogrodowa Chojnów
WIŚNIOWA ALEJKA – Autorska Pracownia Architektury Krajobrazu Wtelno
Własna Pasieka Pszczelarska Kuś Nakło nad Notecią
Wojnarowski Łukasz Papciareczka Bobowo
Wood Design Architektura Ogrodowa Waldemar Wilk Chojnów
Wójcik Ryszard Gospodarstwo Rolne Witonia
Wyroby Regionalne Kalata Anna Ludźmierz
Wyroby z drewna DREWNOR Meyer Marcin Małe Gacne
Wyroby z drewna KONAR Cukrzyńska Paulina Warszawa
Wyroby z wikliny i brzozy – Świątkowski Eugeniusz Leszno
Wyroby z wikliny i brzozy – Świątkowski Eugeniusz Leszno
Wyrób Mebli Ogrodowych ARKADIA Białystok
Wysocka Leokadia Mąkowarsko
Z
Zacharski Dawid Koryciński Serwus Łagów
Zakład Rymarski Kolk Wiesław Żuromin
Zalewski Janusz Cebulki Toruń
Zaremba Emilia Gospodarstwo Rolne Stara Łubianka
Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. W. Witosa w Samostrzelu Sadki
Ziarkowski Piotr ZIARO Wałcz
ZIARO Piotr Ziarkowski Wałcz
Ziemska Jadwiga Mniszków
Ż
Żerek Elżbieta Gospodarstwo Ogrodnicze Tomaszów Mazowiecki